СУМЩИНА. Обіцянки влади утилізувати всі пестициди – це окозамилювання – УНП

«Передвиборчими іграми в обіцянки та окозамилюванням назвали в Лебединській районній організації Української народної партії розрекламовані наміри обласного керівництва утилізувати в цьому році всі непридатні пестициди, які знаходяться на території Сумщини.

В облдержадміністрації повідомили, що під цю акцію сподіваються отримати від Кабміну 36 мільйонів гривень, ще 20 візьмуть в обласному бюджеті. Проте в Лебединському районі, який через незадовільне зберігання отрутохімікатів вважається одним з неблагополучних, поки що ніяких підготовчих робіт не помітно, кажуть представники УНП. Тим часом з його території, за офіційними даними, треба вивезти близько 60 тонн пестицидів, однак є ще чимало необлікованих сховищ з отрутою.

Дивує партійців і помпезність усієї кампанії з утилізації: на їх переконання, чиновники мали б просто займатися цим, виконуючи свої обов’язки, а не заробляти на пестицидах політичні дивіденди.

Довідково. Станом на 1 лютого 2012 року на території Сумської області знаходиться близько 2017 тонн непридатних і заборонених до використання пестицидів. Вони зберігаються на 209 складах, 119 з яких – у незадовільному стані.

УНП, Сумська область

Читайте також: