Сумщина. Губернатор почав агітацію,не дочекавшись офіційного старту кампанії

Виборча кампанія до Верховної ради України ще не почалась, а очільник області (до того ж - головний регіонал Сумщини), вже почав «пудрити мізки» своїм виборцям. Як повідомили в обласній організації УНП,  вже з минулого тижня по квартирах сумчан почали ходити так звані волонтери і роздавати "Відкритий лист Юрія Чмиря", надрукований на лощеному листку з логотипом Партії регіонів.

"Інформаційний тиск на Партію регіонів зростає. Звучить відверте хамство на адресу Президента. Невелика група політиків задумує у черговий разів перевернути країну шкереберть", - нагнітає обстановку губернатор у своєму листі, до речі, відмінної поліграфічної якості і накладом в 40 тис. екземплярів.

Далі він звеличує великі заслуги своєї партії в розвитку Сумщини і закликає нинішніх земляків до довіри і взаєморозуміння. Більше того, Юрій Павлович готовий навіть на діалог з населенням: "Мені й партійцям нічого приховувати. Готовий відповісти на будь- які Ваші запитання - мої соратники та волонтери нададуть Вам таку можливість найближчим часом".

Проте, як зауважили в УНП, діалог припускає двосторонній зв'язок, а в листі губернатора немає ні зворотної поштової адреси, ні електронної адреси, ні телефона, за яким можна задати питання голові обласної організації Партії регіонів.

Новини з областей, Сумська область

Читайте також: