СУМИ. Підприємці оголосили владі війну - УНП

«Суми перебувають на межі соціального вибуху», - так голова міської організації Української народної партії Сергій ТОКАР прокоментував протистояння між міським головою й депутатами міськради, з одного боку, та підприємцями з Центрального ринку обласного центру, які протестують проти будівництва торговельного центру на території ринку.

Сьогодні  близько 300 підприємців прийшли під стіни міської ради з вимогою скасувати рішення, згідно з яким частину їхніх торгових місць заплановано перенести на сусідню вулицю, зробивши її пішохідною. Працівники ринку впевнені: по завершенні будівництва їм там місця вже не знайдеться.

«Ситуація доволі вибухонебезпечна, - стверджує Сергій ТОКАР. -  З усього видно, що підприємці не збираються відмовлятися від своїх вимог, і міський голова Геннадій МІНАЄВ теж не налаштований на поступки».

Представник УНП закликає владу «не ховати голову в пісок». «Напруження росте з кожним днем, і якщо влада не знайде компроміс, його «знайдуть» підприємці», - переконаний ТОКАР.

УНП, Сумська область, Війна

Читайте також: