СУМИ. Нова схема руху транспорту призвела до хаосу – УНП

«Транспортним хаосом загальноміського масштабу» назвали в Сумській міській організації Української народної партії введення минулої суботи нової схеми руху міського транспорту в обласному центрі.

«Мешканці шоковані нововведенням, оскільки все перевернулось з ніг на голову, - говорить голова міської організації УНП Сергій ТОКАР. – Кількість маршруток у місті зменшилась майже удвічі, з деяких мікрорайонів до центру не можна дістатися без пересадок, обіцяних владою автобусів великої місткості немає, бо виявилося, що приватні перевізники, які виграли конкурс, можуть їх придбати лише через рік, а тому відправили на маршрути «Рути».

Представник УНП звертає увагу й на те, що «населення належним чином не проінформували про зміну маршрутів: обіцяних листівок із роз’ясненнями пасажири не дочекалися, й інформацію про нововведення, по суті, можна знайти лише в мережі Інтернет, якою, приміром, пенсіонери майже не користуються».

«Тож початок робочого тижня для багатьох сумчан почався із запізнень на роботу та втрачених нервів», - констатував Сергій ТОКАР.

УНП, Сумська область

Читайте також: