Столична вдала віддала сквер Стуса «КиївЗеленбуду» лише на 2013 рік

У п’ятницю 15 березня у столичному сквері імені Василя Стуса відбулася нарада представників київської влади та столичної громадськості щодо питань з планування скверу.

Столичну владу цього разу представляли керівники міського та районного «Зеленбуду», а з боку громадськості були засновники скверу Стуса: Віктор Ткаченко, Ольга Пшенична та Олександр Козулько, співкамерник поета-правозахисника Василь Овсієнко та журналісти газет «День» і «Слово».

Заступник начальника Київзеленбуду Олег Балабанов надав представникам громадськості копію розпорядження КМДА щодо облаштування скверу ім. Василя Стуса. Проте представники громадськості залишилися не зовсім задоволені таким документом, вважають його вузько направленим.

«Це є тимчасовий документ Київської міськдержадміністрації вузько направлений тільки на проблеми облаштування скверу виключно на 2013 рік», – коментує документ ініціатор скверу Стуса, голова Святошинської районної організації УНП Віктор Ткаченко. Наразі ж від Попова київська громадськість чекає повноцінного розпорядження, у якому буде зазначене: бюджетне фінансування скверу, а не з випадкових джерел; занесення скверу Стуса до реєстру природних об’єктів столиці та поставлено його на баланс відповідного підрозділу КМДА, як окремий природний об’єкт Києва».

Також під час наради керівник районного підрозділу «Київзеленбуду» Володимир Іллюк, зі свого боку, пообіцяв громадським активістам організувати зустріч з районним дизайнером, щоб спільно погодити деталі розпланування земельної ділянки скверу Стуса.

Нагадаємо, що після закриття Державною виконавчою службою виконавчого провадження у адміністративній справі щодо заснування скверу імені Василя Стуса, відкритого Юрієм Журавльовим, виконавче провадження відкрито знову – ще одним з п’яти позивачів у справі.

 Таким чином Виконавча служба заново проводитиме процедуру виконання рішення суду, допоки КМДА не виконає це рішення належним чином.

Новини з областей

Читайте також: