Служба інформаційної безпеки має захищати державу, а не посадовців - УНП

«Служба захисту інформаційної безпеки має займатися проблемами інформаційного захисту держави та протидії зовнішнім впливам, а не захищати владу від журналістів, які наважуються її критикувати», – переконаний екс-голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення, заступник голови Української народної партії Віталій ШЕВЧЕНКО.

Так політик прокоментував створення, на вимогу Віктора ЯНУКОВИЧА, в структурі Служби безпеки України департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки. «Функція цього департаменту – відслідковувати вітчизняні ЗМІ, які критично пишуть про діючу владу і, тим самим, можуть нести шкоду національній безпеці. У той час проти України ведуться справжні інформаційні війни як у нашій державі, так і за кордоном», – підкреслив партієць.

«Сьогодні не лише в Росії, а й наприклад в Угорщині, розгортається широка антиукраїнська інформаційна кампанія з метою дискредитувати України, показати її у світі як варварську державу, де лише вміють красти газ і порушувати права національних меншин», – констатував ШЕВЧЕНКО. Він наголосив, що «нашій державі оголошено інформаційну війну, а ми фактично здаємося без опору».

Заступник голови УНП переконаний, що «у структурі МЗС, СБУ та навіть Міністерства оборони мають бути створені відділи інформаційної безпеки держави, які й повинні здійснювати зовнішню інформаційну стратегію України, захищати інформаційну безпеку держави».

«Паралельно, в Україні мають бути створені потужні інформаційні структури – аналог «Голосу Америки» чи «Німецької хвилі», що зможуть доносити правду і український погляд до іноземних радіослухачів та телеглядачів», – підсумував Віталій ШЕВЧЕНКО.

УНП

Читайте також: