ШОВКОШИТНИЙ запропонував ЯНУКОВИЧУ піти в суд за «жителей Донбасса»

«Є всі підстави підозрювати, що поява «Беркуту» на фан-ярмарці, де продавалися скандальні футболки із написом «Спасибо жителям Донбасса» – це спланована політична акція залякування», – вважає заступник голови Української народної партії Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

Він переконаний, що «якщо діючу владу та особисто Президента ображає сувенірна продукція, він має повне право захищати свою честь та гідність у суді». «Проте кидати на підприємця спецпідрозділ міліції – це вже незаконні дії», – переконаний представник УНП.
 
«Ті, хто віддав цей незаконний наказ, повинні сидіти у в’язниці», – підсумував Володимир ШОВКОШИТНИЙ. Він нагадав, що «керівники фірми, яка виготовляла скандальні футболки, неодноразово повідомляли про тиск та залякування: УБОЗівці розгромили офіс фірми, а технологу навіть погрожували зґвалтуванням».
 
Довідково. Вчора ввечері під час ярмарку «Thank you, people of Donbass», який відбувався на Майдані Незалежності, працівники «Беркуту» вилучили в організаторів партію скандальних футболок.

Донецька область

Читайте також: