«Рівнесільмаш» має капітально відремонтувати знищені електромережі Квасилова - Павло Дутко

Проблема, пов’язана з постійними аварійними відключеннями електроенергії у Квасилові, є однією з найболючіших в селищі. "Настав час, коли квасилівчани мають зорганізуватися і примусити керівництво ПАТ «Рівнесільмаш» зробити те, що від них вимагають уже багато років – капітально відремонтувати знищені електромережі селища і забезпечити безперебійне постачання електроенергії в Квасилові", - вважає голова Квасилівського селищного осередку Української Народної Партії Павло Дутко.

«Те, що сьогодні відбувається в Квасилові, інакше, ніж знущанням над мешканцями селища не назвеш. На власників та керівників «Рівнесільмашу», а також представників місцевої влади не діють жодні аргументи. Зовсім нещодавно втомлені від постійного відключення електроенергії квасилівчани вийшли на пікет під стіни ПАТ «Рівнесільмаш», продемонструвавши свою небайдужість і справжню громадянську позицію. Вони вимагали від іноземних власників підприємства, на балансі якого усе ще продовжує перебувати електрогосподарство селища, відремонтувати електромережі та припинити постійні відключення світла в оселях. Чим же відповіли керівники «Рівнесільмашу»? Вони знову, причому аж три рази поспіль впродовж кількох днів, вимкнули електрику», - розповідає представник Квасилівського УНП.

За словами Павла Дутка, квасилівчани справедливо обурені таким станом речей. «Постійні відключення електроенергії створюють людям безліч проблем, починаючи від неможливості зайнятися звичними справами у власних оселях і закінчуючи виходом з ладу і нищенням холодильників, комп’ютерів, мікрохвильових печей та інших електроприладів. Хто відшкодує квасилічанам завдану шкоду?», - запитує політик.

«Незважаючи на незадоволення, яке громада Квасилова постійно висловлює владі селища, а також керівництву ПАТ «Рівнесмільмаш», ми так і не почули жодних заяв, коли ж закінчиться цей безлад і знищені морозами, іншими несприятливими погодними умовами та безгосподарністю власників, електромережі Квасилова будуть врешті-решт відремонтовані. Як можна дізнатися з преси, власники «Рівнесільмашу» обіцяють усе відремонтувати, але коли конкретно – не кажуть. Мовляв, це вартує дуже дорого і відповідних коштів на ремонт сьогодні ми виділити не можемо. Що це означає для квасилівчан? Лише те, що ситуація з електропостачанням не тільки залишатиметься критичною, але надалі погіршуватиметься, адже зношені електромережі селища новішими стануть», - зазначає Дутко.

Голова Квасилівського селищного осередку УНП переконаний, що вирішити проблему можна лише за допомогою належної організації мешканців Квасилова і їх небайдужості. «Квасилівчани повинні постійно тиснути на керівників та власників «Рівнесільмашу» і змусити їх виконати необхідні ремонтні роботи. Але це стане можливим лише тоді, коли люди не будуть байдужими, а вийдуть захищати свої інтереси. На наступний пікет має прийти не 20 чоловік, як було минулого разу, а кілька сотень, або й навіть тисяч мешканців селища. Лише в такому разі керівництво підприємства і влада Квасилова нарешті почнуть прислухатися до наших вимог. У іншому разі – з нас і далі продовжуватимуть знущатися», - резюмував Павло Дутко.

Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: