Рівненська УНП: Міносвіти призначило екс-губернатора СОРОКУ в.о. ректора спеціально під вибори

Міністерство освіти й науки, кероване ТАБАЧНИКОМ, користується практикою більшовиків: призначає на посади не тих, хто здатний розвивати науку й вищу школу, а просто відданих однопартійців. Про це йдеться у заяві Рівненської обласної організації Української народної партії.

 

Так в обласній УНП прокоментували призначення екс-губернатора Рівнещини Миколи Сороки на посаду виконуючого обов’язки ректора Національного університету водного господарства та природокористування.

Партійці зазначають, що «попередник СОРОКИ – Василь Гурін працював на посаді ректора з 2005 року. Те, що над ним збираються хмари, було зрозуміло ще чи не з минулого року». «Проте сценарій заміни його на потрібну людину був реалізований саме в розпал канікулярно-відпускного сезону, щоб було якнайменше розголосу», – сказано в заяві.

«За наявною інформацією, кандидат економічних наук професор Микола Сорока лише минулого тижня «захистив» докторську дисертацію. Він не відомий загалу ні як викладач, ні як науковець. Проте відомо, що він збирається кандидувати від Партії регіонів на осінніх виборах до парламенту», – підсумовують представники Рівненської УНП.

Довідково. Із лютого 1997 по січень 2005 року Сорока очолював Рівненську облдержадміністрацію. Із 2007 року Микола Сорока – заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України. У 2008-му звільнився, коли уряд очолила Юлія Тимошенко. З квітня 2010 року він вже перший заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України.

18 червня, перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма представив колективу Національного університету водного господарства та природокористування Миколу Сороку в якості в.о. ректора. Наказ про це підписав міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

УНП, Рівненська область

Читайте також: