Рівненська облрада засудила ганебний закон Колесніченка-Ківалова

Сьогодні, 13 липня, під час позачергової сесії Рівненської обласної ради, депутатський корпус у повному складі звернувся до Голови Верховної ради України Володимира Литвина та Президента України Віктора Януковича у зв’язку з прийняттям Верховною радою України Закону „Про засади державної мовної політики”.

 

„Ми, депутати Рівненської обласної ради, висловлюємо своє обурення у зв’язку з прийняттям ВР України Закону України „Про засади державної мовної політики”. Цей закон не відповідає Конституції України, не враховує зауваження Венеціанської комісії і висновки головного експертного управління Верховної ради України та прийнятий з грубими порушеннями Регламенту, чим піддає сумніву легітимність статусу Верховної Ради України як єдиного органу законодавчої влади в Україні!”, - йдеться у зверненні.

„Цей закон уже викликав глибоке занепокоєння представників громадських організацій, українських письменників та поетів, діячів культури, представників церков. На території України відбуваються акції протесту. Не будучи спрямованим на вирішення жодних проблем, цей закон лише збурив країну”, – наголосили депутати.

При цьому під час обговорення даного звернення журналісти абсолютно усіх ЗМІ області залишили залу засідань обласної ради. Вдатися до  такого кроку вони були змушені через вкрай популістські заяви окремих політиків як опозиційних, так і провладних політсил.

- Ми довго сиділи і слухали безглузді заяви та самовихваляння політиків про цей скандальний закон. Вони годину товкли воду в ступі, не спромігшись його прийняти, після чого оголосили перерву, щоб порадитись. Про що? Чи його голосувати? Просто ганьба. Власне через це ми й залишили залу засідань, - коментують своє рішення журналісти.

Після цього, депутати швиденько прийняли вищезазначене рішення.

За словами депутата обласної ради від Української Народної Партії Георгія ЛЕБЕДЮКА, такий демарш з боку журналістів в Рівненській облраді відбувся вперше.

- Мені прикро, що на відміну від політиків, які вже більш 20 років стоять на сторожі української державності й мовчки голосують, молоде покоління намагається на всьому побудувати собі політичний „піар”. Нажаль, для них усе це лише гра. А журналісти молодці. Втерли носа і показали „піарщикам” на їх місце, - наголосив депутат.

 

Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: