Рекетири погрожують бізнесу відомого закарпатського спортсмена-мецената

Керівництво Закарпатської обласної організації Української народної партії звернулося до правоохоронних органів краю із вимогою захистити від рейдерських та рекетирських нападів підприємців Тячівського району. Про це повідомив голова обласної УНП Іван Габор.

 

За його словами, “5 лютого 2013 року до приватного підприємця, депутата Тячівської районної ради від УНП, відомого спортсмена й мецената Івана Куцини (смт. Буштино), завітала група осіб, які  “наполягали” на укладенні з ними угоди «про захист від рейдерських захоплень підприємства та захист родини”.

“Зроблено це було зухвало серед білого дня як у 90-ті роки”,  - розказав Габор. За його словами, Куцина відмовився проводити будь-які переговори  і негайно звернувся до районних служб безпеки, прокуратури та міліції із зазначенням номерних знаків автомобіля, на якому до нього приїздили “невідомі гості”.

З тих пір минув тиждень, а від заявника досі не зібрали пояснень, він не отримав жодної офіційної відповіді і не дочекався жодних заходів оперативного характеру.

“Спостерігаючи бездіяльність правоохоронців, родина депутата та працівники підприємства хвилюються, бо за останній час згадані “фахівці із захисту від рейдерських захоплень” навідувались ще до декількох підприємців району. Відтак, серед мешканців  поширюється нездорова інформація та страх за своє життя і здоров’я”, - розказав Іван Габор.

Довідково. Іван Куцина - відомий на Закарпатті спортсмен, тренер з боксу, виховав чемпіона світу з кікбоксингу, меценат. Він підтримує гімназію, навколишні школи, утримує за свій кошт спортивні секції.

Новини з областей, Закарпатська область

Читайте також: