Проти Попова можуть порушити кримінальну справу за зумисне невиконання рішення суду – Ткаченко

Шевченківський районне управління Головного управління МВС України порушив кримінальне провадження проти КМДА через зумисне невиконання рішення Окружного адмінсуду Києва про присвоєння скверу імені Василя Стуса.

Про це повідомив ініціатор заснування скверу Стуса, голова Святошинської районної організації Української народної партії Віктор Ткаченко.

Звернення про кримінальні дії КМДА правоохоронцям подала Державна виконавча служба, на п’яти сторінках описавши суть кримінальних дій держадміністрації.

«Відповідно до Конституції України, рішення суду має виконуватися негайно, проте чиновники з Київської міськдержадміністрації майже рік його ігнорують», – розказав Віктор Ткаченко, уточнивши, що Окружний адмінсуд виніс рішення ще в травні 2012 року.

Зараз слідство з’ясовує хто саме із чиновників КМДА винен у невиконанні рішень суду та Державної виконавчої служби. Проте представник УНП переконаний, що «відкриття кримінального провадження проти КМДА має потягти за собою порушення кримінальної справи проти її керівника – Олександра Попова».

«Саме перша особа відповідає за правову політику очолюваного нею органу у правових відносинах», – зазначив активіст. Однак додавши, що він скептично ставиться до об’єктивності слідства у цій справі.

Ткаченко переконаний, що «кримінальна сутність влади не дозволить слідству притягнути до відповідальності справжніх злочинців». «Слідство перекине відповідальність на «стрілочників», або, у гіршому випадку, – закриє кримінальне провадження через штучно придумані суб’єктивні причини», – вважає ініціатор заснування скверу Стуса.

Новини з областей, Київ

Читайте також: