Представники Луганської УНП взяли участь у зустрічі з главою Української греко-католицької церкви

Учора представники Луганської УНП взяли участь у молебні, який відслужив предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) у Церкві Царя Христа під час свого перебування в Луганську. Патріарх УГКЦ відвідав Луганщину вперше за 20 років, щоб відзначити річницю парафії. Про це повідомили в Луганській УНП.

За словами партійців, зустріч з такою видатною людиною не залишила нікого байдужим: парафіяни слухали настанови патріарха, який підкреслив, що зробить все, щоб спільнота розвивалося, і заповідав любити, піклуватися і втішати один одного в горі.

«Наша церква 20 років тому виходила з підпілля. Я повернувся сюди і побачив, що тут відбуваються чудеса, наприклад, ця церква», - звернувся до парафіян храму патріарх Святослав.

«Цікаво було дізнатися, - зауважили представники УНП, - що Блаженніший проходив у нашому місті військову службу. І навіть зустрівся зі своїми товаришами, з якими наприкінці 80-х - початку 90-х років служив у Ворошиловградському вищому військовому авіаційному училище штурманів (ВВАУШ) в медичній службі. І як колишнього військовослужбовця ВВАУШ луганські побратими нагородили предстоятеля УГКЦ медаллю».

На питання про взаємовідносини УГКЦ з УПЦ МП та УПЦ КП, іншими конфесіями о. Святослав відповів: «Історія нашої церкви дуже складна. Сьогодні є бажання мати єдину церкву, ми в авангарді взаєморозуміння і миру. Повинна бути спільність між конфесіями. У мене хороші стосунки з усіма. З мого боку двері відкриті. У регіонах є деяке непорозуміння, для подолання цього потрібен час».

По завершенні глава УГКЦ вручив почесні грамоти тим, хто активно допомагав у становленні на теренах Луганщини даної конфесії.

 

УНП, Життя партії, Луганська область

Читайте також: