ПОЛТАВЩИНА. УНП вимагає припинити політичне переслідування Сергія ЯКОВЕНКА

Полтавська обласна організація Української народної партії рішуче засуджує організоване політичними опонентами кримінальне переслідування голови Карлівської міської організації Української народної партії, міського голови Карлівки Сергія ЯКОВЕНКА та в черговий раз вимагає від влади припинити репресії проти нього. Про це йдеться в заяві, ухваленій 26 травня делегатами ХІХ звітно-виборної конференції обласної організації УНП.

«ЯКОВЕНКА взяли під варту напередодні старту виборчої кампанії 2010 року, не допустивши до участі у виборах Карлівського міського голови. Через півтора року за надуманими звинуваченнями, без необхідної доказової бази його засудили до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Увесь хід розслідування та судового розгляду свідчить про те, що вирок суду є політично вмотивованим: у такий спосіб зводяться рахунки з опозиційними діячами», - ідеться в заяві.

Полтавська УНП вимагає від влади забезпечити дотримання законності при розгляді апеляційної скарги, який, переконані партійці, повинен закінчитися виправдальним вироком Сергієві ЯКОВЕНКУ.

УНП також закликала українську громаду та міжнародну спільноту до контролю за цим судовим процесом.

Полтавська область, УНП, Новини з областей

Читайте також: