Політичний вертеп у Івано-Франківську або як міський голова "смерть" обіймав

На Різдвяні свята франківчани традиційно меланкують, проводять вертепи, радяться. Традиційні персонажі - Ангел, Пастушки, Чорт, Ірод, Козак та інші. Та цьогоріч ролі диявола, Ірода та його воїнів зіграли інші "казкові герої": "Янукович", "Азіров", "беркутівець". Так, на думку активістів з Івано-Франківська, і має виглядати сучасний політчнй вертеп. При цьому українських сучасників замість традиційний негативних різдвяних персонажів зіграли діти. 

Закінчився політичний вертеп символічним вигнанням "ворогів" з країни. А наостанок діти заспівали "Гімн українського Євромайдану". Рядилися у Івано-Франківську й дорослі. Один з організаторів політичного вертепу - член Правління УНП, голова Івано-Франківської обласної управи УНП Дмитро Чуйко.

А до івано-франківських посадовців завітала... Смерть з компанією. Так меланкують місцеві журналісти. Журналістький вертеп розіграв сценки за участю Ірода-Януковича та Чорта-Азарова, рядилися і у змісцевих політиків та чиновників. Політично-іронічний вертеп з радістю прийняв у себе в кабінеті господар обласного центру - міський голова Івано-Франківська, голова Івано-Франківської обласної організації УНП Віктор Анушкевичус.  

А от помеланкувати у голови обласної ради Василя Скрипничука цій веселій компанії не вдалося. Його двері виявились зачиненими. 

Івано-франківська область, Новини з областей

Читайте також: