Партія регіонів намагається через суд закрити головну газету Рівненської області

На вимогу уповноваженої особи Партії регіонів Володимира Демчука Рівненський окружний адміністративний суд 4 жовтня розпочинає слухання справи про припинення випуску газети "Рівне вечірнє", де була розміщена публікація одної з політичних партії. На думку депутата Демчука, інформація містить неправдиву інформацію щодо Партії регіонів. Стаття у "Рівне вечірнє" була розміщена у рубриці "Передвиборча агітація".

Засідання по цій справі розпочалося 4 жовтня о 9-ій годині у Рівненському окружному адміністративному суді. Регіоналам не сподобалась стаття "УДАР" Віталія Кличка: "Суд - прислуга Партії регіонів!".

Представник Партії регіонів заборонив у суді над "Рівне вечірнє" проводити відеозйомку, суд оголосив перерву у півгодини. Незважаючи на те, що судове засідання за позовом уповноваженого Партії регіонів Володимира Демчука проти "Рівне вечірнє", мало розпочатися о 9.30 год., суд почав засідати лише після десятої. Сторона відповідача попрохала півгодинну перерву для того, аби підготувати необхідну документацію про залучення третіх осіб Рівненський обласний виборчий штаб політичної партії "Наша Україна" оголошує про готовність відстояти права газети "Рівне вечірнє" під час акцій протесту, якщо такі матимуть місце.

- У разі прийняття рішення про обмеження діяльності видання "Рівне вечірнє", представники Української Народної Партії та Конгресу українгських націоналістів, які входять до складу об'єднання патріотичних сил "Наша Україна" готові у будь-який спосіб підтримати популярне у Рівному видання, - наголосив керівник прес-служби Рівненського обласного виборчого штабу "Наша Україна", кандидат у народні депутати України Олександр Джигирей.

За його словами, газета "Рівне вечірнє" не може нести відповідальність за зміст матеріалу апріорі, оскільки під час його публікації було витримано усі юридичні вимоги: матеріал було надруковано з поміткою "політична агітація", а кошти за розміщення в газеті було перераховано централізовано з виборчого фонду.

- Останній демарш Партії регіонів відносно видання "Рівне вечірнє" чітко демонструє тотальну зневагу цієї антиукраїнської політсили до головного чинника демократії - свободи слова. Якщо розуміти механізми функціонування ЗМІ так, як розуміють їх "регіонали", в Рівненській області давно працював би лише один державний телеканал РТБ, - наголосив Джигирей.

Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: