Олег Фомушкін: "До Криму завезено величезну кількість російських тітушек у вигляді козаків"

2 березня 2014 року у Сімферополі біля пам’ятнику Тарасові Шевченку члени Кримської організації Української Народної Партії разом з представниками інших патріотичних організацій взяли активну участь у мітингу проти війни, російської окупації та сепаратизму

Близько ста активних кримчан вийшли на вулицю аби заявити російському агресору Путіну «НІ!». На початку мітингу архієпископ Сімферопольський та Кримський УПЦ КП Климент помолився з мітингувальниками за мир. Учасники мітингу твердо заявили вимогу російським окупантам негайно покинути територію українського Криму, звернулися до мешканців півострова різних національностей спільно виступити за припинення агресії з боку Кремля. Також вони закликали країни, народи світу і міжнародні організації "не залишати кримчан наодинці з російською військовою агресією".

Голова Кримської організації Української Народної Партії Олег Фомушкін зазначив: «Постає зрозумілим звідки Янукович навчився масовому використанню тітушек, адже нині до Криму завезено величезну кількість російських тітушек у вигляді козаків, деякі з яких мають зброю і почали вже атаку на український прикордонний загін у Керчі, інші у Сімферополі ловлять тих, хто розмовляє українською і жорстоко б’ють. Ось вона неприхована путінська демократія та людинолюбність».

Новини з областей, Крим

Читайте також: