Невідомі розгромили табір голодуючих біля Українського дому в Києві

Невідомі особи в нових накидках комунальних служб і з кримінальною зовнішністю в неділю 9 вересня о 6.00і здійснили погром табору голодуючих біля Українського дому.

Вночі 08.08.12 р о 2.00, біля пікету в районі Українського дому з’явилося двоє чоловіків один з яких представився (пред’явив документ) помічником Голови Подільської РДА м. Києва (партія регіонів)  і погрожуючи пікетувальникам вимагали від них забиратися геть. При цьому зривали прапори, перекидати парасольки, інформаційні стенди. Пікетувальникам вдалося захиститися самостійно, працівники міліції при цьому були відсутні.

Вранці 09.08.12 р о 6.00 з’явилися невідомі люди в жилетах (помаранчевих) в яких працюють комунальні служби і без пред’явлення будь яких документів вчинили погром в таборі протестуючих біля Українського дому, при цьому частину речей було повантажено на причіп (11 07 КС) трактора без номера і вивезено в невідомому напрямку. Діяли вони досить швидко, нахабно і професійно, працівники міліції були знову відсутні. Частина з нападаючих напала на інформаційний пікет УНП інша точно така ж частина на табір голодуючих. Черговим від УНП вдалося відбити напад (при цьому вони отримали тілесні ушкодження) і тоді всі нападаючі накинулися на табір  голодуючих де в основному на той час були  одні жінки і зруйнували його повністю.

Біля 7.00 приїхали працівники міліції котрі склали акт та прийняли заяви від постраждалих в ранковому нападі.

Новини з областей

Читайте також: