На Покрову Луганська УНП провела у місті «Козацькі змагання»

Голова  Луганської обласної організації Валентин ТКАЛИЧ привітав викладачів та учнів  Ліцею Луганського національного  університету імені Тараса ШЕВЧЕНКА зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем козацтва. Валентин ТКАЛИЧ побажав учням та викладачам мужності та нескінченної козацької сили для щоденних звершень заради України.

Як  повідомили партійці, це подвійне українське свято пройшло у луганському  ліцеї під гаслом: «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!».

«Голова Луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ запропонував ліцеїстам продемонструвати свою козацьку силу у «Козацьких змаганнях», підготувавши для цього досить насичену та цікаву спортивно-пізнавальну програму, де, крім справжніх козацьких змагань у спритності, швидкості, силі, витривалості, учасники мали змогу продемонструвати власну ерудицію, кмітливість, знання історії України, вокальні та художні здібності», - розповіли представники УНП.

Учасники  цієї чудової музично-спортивної розваги не тільки гарно провели час, але й познайомилися з історією України, українськими святами, традиціями, піснями. Діти пішли додому дуже задоволеними, пообіцявши розповісти батькам, у якому справжньому українському святі їм пощастило взяти участь.

За  словами Валентина ТКАЛИЧА, метою  проведення такого заходу було, перш за все, патріотичне виховання молоді, виховання гордості за рідну країну, яка має таку багату історію, як, зокрема, історія Українського козацтва.

А чергову річницю створення Української Повстанської Армії Луганська УНП також відсвяткувала, але вже в управі обласної організації, де зібралися члени Луганської УНП та патріотично налаштовані луганчани.

УНП, Луганська область

Читайте також: