На Луганщині попри рішення КС вивішують червоні прапори поруч із державними - УНП

Луганська обласна організація Української  народної партії засуджує рішення  Ровеньківської міської ради попри  заборону Конституційного суду вивісити 17 лютого червоні прапори поруч  із державними.

Партійці  також вимагають від правоохоронних органів міста Ровеньки негайно відреагувати на антидержавні дії міської влади. Про це йдеться у зверненні голови обласної організації УНП Валентина ТКАЛИЧА до відділу міліції.

«Схоже, що влада Луганщини будує державу  в державі, бо чим ще можна пояснити таку брутальну неповагу до рішень Конституційного Суду», – прокоментував ситуацію лідер Луганської УНП, додавши, що ще 17 червня 2011 року Конституційний суд України визнав, що підйом червоного «прапора Перемоги» поруч із державним не відповідає Конституції.

В УНП переконані, що «з таким ставленням до Закону, Конституції та правосуддя луганські обранці не можуть вважатися  владою». «Адже своїми антиконституційними  діями вони руйнують державу, розколюють народ та сприяють негативному іміджу нашої країни у світі», – підсумував Валентин ТКАЛИЧ.

Довідка. Учора, 8 лютого, на черговій сесії депутати Ровеньківської міської ради (Луганська область) одноголосно ухвалили рішення про підняття 17 лютого, в день звільнення міста від фашистських загарбників, над будівлею міськради червоного прапора Перемоги.

1 лютого червоний прапор Перемоги  майорів над будівлею Сєверодонецької  міськради, що на Луганщині.  А з 9 травня по 22 червня 2011 року  місто Луганськ «палало кривавим  полум'ям» від червоних прапорів, які були розвішені по всьому обласному центру – від Луганської обласної та міської ради до музеїв, театрів, учбових закладів, бібліотек, аптек тощо.

УНП, Луганська область

Читайте також: