Молодь УНП підкорила карпатські та особисті вершини

3-6 серпня в мальовничих Карпатських горах відбулась Школа політичної свідомості. Захід зібрав представників з Вінницької, Рівненської, Київської, Івано-франківської, Закарпатської областей та Криму.

Під час Школи політичної свідомості учасники заходу мали змогу познайомитись із однодумцями з різних куточків України, спробувати себе в наметових умовах життя, відвідати один з найкрасивіших водоспадів Закарпаття – Гук, здійснити екологічну акцію з прибирання лісу. В навчальну програму заходу увійшли наступні теми: геополітика, політична система України, ораторська майстерність, робота з виборцем та інші.

«В теперішній нелегкий час для нашої країни, її подальшого розвитку та існування, дуже важливим є прихід до влади свідомої освіченої патріотичної молоді. А щоб молодь дійсно була політично свідомою, потрібно її навчати політиці, відкривати очі на реальності нашої політики. Школа політичної свідомості – проект який навчає молодь, розвиває у молоді прагнення змінити ситуацію в Україні на краще» - підсумовує учасник Школи з Рівного Вадим Гривіцький.

За ініціативою Голови Організаційного комітету Школи, члену Центрального проводу УНП Наталії Погожевої було сформовано Оргкомітет, що буде надалі займатись навчальними проектами. До нього увійшли п’ять осіб, що представляють різні регіони нашої країни. Тож незабаром Україну чекатимуть нові цікаві навчальні заходи!

УНП, Життя партії

Читайте також: