Майже 300 млн грн за один рік викачали донецькі з кримського бюджету

«Донецькі викачали з держбюджету Криму через будівельну фірму «Строй – центр 2» лише за 2011 рік 249 млн. 427 тис. 832 грн., - наголосив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН, коментуючи журналістське розслідування  про те як  Кримська  влада роздає тендери будівельним фірмам не за фаховістю, а за приналежністю до донецьких.

Політик розповідає, «що вже нікого не дивує факт постійної перемоги в тендерах ПП «Строй – Центр 2», керівником якої є підприємець з Донецька, і що «регіональна» влада довіряє підприємству з уставним фондом 2000 грн., і що ця будівельна фірма не відповідає кваліфікаційним вимогам для участі в тендерах на такі великі підряди, а саме: наявність відповідного штату фахівців та працівників, технічної бази та досвіду».

«Донецькі навіть не переживають за якість свої роботи, що не відповідає тим грошам, які вони отримують», - упевнений Олег ФОМУШКІН, -  так нещодавно фірма отримала 35 млн104 тис. грн. на капітальний ремонт доріг в Керчі. Ремонт вулиці Кірова закінчився лише два місяці тому, а асфальт на проїжджій частині вулиці вже розвалюється, в ямах дороги після дощу стоїть вода.

«Чи то така дурна у нас влада, щоб просто викидати гроші на вітер? – запитує Олег ФОМУШКІН, -  Та ні,  вона просто жадібна до грошей».

Голова Кримської організації УНП  повідомляє, «що практично на всіх об'єктах цього підприємства  працюють субпідрядники, а діяльність  самого «Строй – Центр 2» зводиться до звичайного посередництва. Підприємства,  що  працюють за такою схемою, існують для помпування грошей через  їх рахунок, конвертації в готівку для «відкату» чиновникам або в кишеню власника фірми, який наймає «летючі» бригади, що працюють за значно менші гроші, ніж надаються державою через тендер.

«Отака аморальна влада керує нині країною. Влада, яка відмовляє в грошах на підвищення пенсій старим людям, інвалідам, чорнобильцям та іншим незахищеним верствам населення, влада, яка займається окозамилюванням та грабує народні гроші», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Крим, Донецька область

Читайте також: