Луганський окружний адмінсуд не задовольнив позов УНП по мові. ТКАЛИЧ готуватиме апеляцію

Валентин ТкаличЛуганський  окружний адміністративний суд відмовився задовольнити  позов голови обласної організації Української народної партії Валентина ТКАЛИЧА щодо використання російської мови в області через „не аргументованість позову”. Слухання відбулося 20 липня і тривало 10 годин поспіль – повідомили в Луганській УНП.

ТКАЛИЧ  розказав, що на другому засіданні у цій справі замість судді О. СОЛОНІЧЕНКО, яка вела перше засідання, головувала суддя К. ПЕТРОСЯН. „Жодного клопотання позивача нова суддя не задовольнила, хоча всі клопотання представника облради ухвалювалися по-стаханівськи”, – розповіли вУНП.

„Розгляд  справи не залишав ніяких шансів на справедливість і неупередженість  суду”, – наголосив голова Луганської УНП. Він розказав, що впродовж 10 годин  суддя демонструвала „повне незнання державної мови, її стилістики та граматики, суцільне калькування російської мови та брутальну упередженість у діях”.

„І  це, при розгляді доленосного питання: бути чи не бути українській мові в  луганській області?”, – обурився голова обласної УНП. „Це ганебне рішення має на меті не тільки ввести в діловому обороті вільне використання російської мови, але й відвернути нашу молодь від української мови та літератури”, – підсумував ТКАЛИЧ. Він додав, що „як тільки суд офіційно передасть рішення, ми готуватимемо апеляцію”.

УНП, Луганська область

Читайте також: