Луганський губернатор «міцно утримує» останнє місце в рейтингу губернаторів

Потужна робота на ідеологічному фронті боротьби з українською мовою не додала популярності представникам луганської влади: голова Луганської обласної державної адміністрації Володимир ПРИСТЮК в рейтингу українських губернаторів в черговий раз посів останнє місце. Так в Луганській УНП прокоментували результати рейтингу губернаторів країни.

 

Зокрема, глава Луганщини «міцно утримує» останнє місце (набрав -137 балів). Активісти нагадали, що у рейтингу губернаторів, за версією газети «Коментарі», за підсумками 2011 року ПРИСТЮК також виявився на останньому місці. Він набрав 85 «мінусів», хоч потрібно відзначити, що в 2010 році глава Луганської облдержадміністрації займав 22-е місце, а за підсумками першого півріччя 2011-го - 25-е місце (третє з кінця).

«Отже, - роблять висновок партійці, - прийняття резолюції з мови або пропозиція одного із депутатів облради щодо прийняття третьої – англійської - державної мови не додає балів ані Луганському губернатору ПРИСТЮКУ, ані Партії регіонів. Адже, за підсумками агентства незалежної аналітики «Sociolab», яке провело соціологічне дослідження на тему «Соціально-політичні орієнтації виборців Луганської області», 50% виборців Луганської області заявили, що влада Президента України Віктора Януковича не виправдала їхніх очікувань.

Новини з областей, Луганська область

Читайте також: