"Зимовий час" "муляє" луганським депутатам через 2-годинну різницю з Москвою - УНП

Луганські депутати обурені, що Верховна Рада враховує інтереси та вимоги тільки однієї частини країни і вважають несправедливим рішення парламенту про зміну системи вирахування часу в Україні.

Так Луганська УНП прокоментувала прийняте  на черговій сесії 24 лютого звернення Луганської обласної ради до Кабінету Міністрів і Верховної Ради України із проханням скасувати перехід на зимовий час.

«Таке рішення (перехід на зимовий час) не може влаштувати жителів нашого регіону, оскільки не відповідає природним біологічним ритмам життя», - сказано у зверненні.

«Луганські депутати вважають, що якщо в Україні залишиться зимовий час, то 22 червня (найдовший світловий день) схід сонця в Луганську буде спостерігатися о 3:00 ранку, а 22 грудня (найкоротший світловий день) стемніє вже о 15:00», - пояснюють в Луганській УНП.

Але насправді, за словами партійців, депутатів Луганської облради непокоїть те, що різниця у часі з Москвою становить дві години, тому майже кожного разу піднімається це питання. Були навіть пропозиції встановити місцевий, луганський, час, що, звичайно, визвало негативну реакцію суспільства.

УНП, Луганська область

Читайте також: