Луганська УНП: «Завдяки російським концесіонерам вода для луганчан є найдорожчою в Україні»

Луганська УНП вимагає негайного  повернення місцевого водоканалу в комунальну власність, бо завдяки російським концесіонерам вода для луганчан стала найдорожчою в Україні: 1 кубічний метр віднині коштує побутовим споживачам 8 гривень 96 копійок.

У 2008 році підприємство продали російській компанії «Росводоканал». За словами представників УНП, російський інвестор обіцяв вкласти сотні мільйонів гривень у модернізацію систем, але досі лише підвищує тарифи. Для луганчан вони зросли на 18%.

«Як формується тариф на воду в Луганську, ніхто достеменно не знає, тож споживачі змушені платити за величезні втрати в мережі», - обурюються в луганській УНП.

«Луганськвода»  справно бере плату за воду та водночас накопичує борги, - додають партійці. - Енергетикам, наприклад, уже завинили 350 млн. грн. При цьому керівництво компанії вимагає ще й державних дотацій за транспортування води, пояснюючи це складним ландшафтом».

В УНП подібні заяви «Луганськводи» називають абсурдними, адже концесіонер знав, на що йшов, і якщо тепер вимагає дотації, то, переконані партійці, з ним просто треба розірвати угоду і вимагати компенсації.

УНП, Луганська область

Читайте також: