Луганська УНП засудила провокацію проти ТКАЛИЧА

Напередодні виборів розпочалися провокації проти опозиційних сил. Зокрема, подібне сталося у Луганську. За три дні до проведення конференції обласної організації Української народної партії у засобах масової інформації пройшла кампанія із дискредитації голови організації Луганської УНП Валентина ТКАЛИЧА.

В обласній УНП розказали, що «розпочалася вона із анонімного звернення студентів щодо начебто застосування насилля викладачем В. ТКАЛИЧЕМ до студентів». «При цьому неправильно був вказаний і навчальний заклад, і предмет викладання. І найголовніше, не названі постраждалі особи», – наголошують в УНП.

Партійці вважають, що таким чином замовники провокації хотіли усунути голову Луганської УНП і прибрати до рук обласну політичну організацію перед початком парламентських виборів. «Існує практика формування виборчих комісій із потрібних осіб під брендом різних політичних партій. Для цього необхідно мати свого підконтрольного голову політичної організації, який поставить підпис та печатку під необхідним поданням», – розказали в обласній УНП, додавши, що «з Валентином ТКАЛИЧЕМ подібне було б неможливим: ані посади, ані гроші не є мотивом його вибору і дії».

Ще одне підтвердження того, що «скарги студентів» – це продумана провокація – партійці бачать в присутності на конференції УНП представників облдержадміністрації, журналістів та сторонніх осіб. При тому, що конференція була звичайним поточним Статутним форумом, а не звітно-виборною. «Гості» явно очікували запланованого результату з усуненням голови організації, – переконані в УНП. – Проте, як тільки план провалився, зацікавлені особи залишили приміщення».

Валентин ТКАЛИЧ сам поставив питання про інформацію у ЗМІ першим у порядку денному і надав можливість висловитися кожному бажаючому. Він пояснив при цьому, що викладав у ліцеї предмет «Захист Вітчизни», або «Початкову військову підготовку», а це передбачає моральну, фізичну, стройову і бойову підготовку майбутніх захисників України. Заради дисципліни ТКАЛИЧ інколи виставляв із аудиторії злісних її порушників, але без конфліктів.

Конференція Луганської обласної УНП висловила ТКАЛИЧУ повну довіру і підтримку. Партійці також засудила провокацію із використанням брудних технологій аби дискредитувати голову організації Валентина ТКАЛИЧА.

УНП, Луганська область

Читайте також: