Луганська УНП закликає забезпечити елементарні умови для здійснення правосуддя

Не руйнувати судову систему, а реформувати роботу судів і надати їм елементарні умови для здійснення правосуддя закликає владу Луганська обласна організація Української народної партії. Так в УНП відреагували на те, що в Луганську розгляд багатьох справ, особливо щодо «дітей війни», дуже затягується.

Партійці пов’язують це з неспроможністю влади провести справжні реформи чи то в економічній галузі, чи в галузі освіти, оподаткування, армії тощо.

«Виявляється, не тільки шахтарям, шляховикам, учителям в Україні працюється нелегко. Цей перелік поповнили й представники судової гілки влади», - констатують у луганській УНП.

Так, голова Жовтневого районного суду м. Луганська Олександр СИТНИК в інтерв'ю газеті «Молодогвардієць» поскаржився на відсутність елементарних умов праці, що заважає здійснювати правосуддя. У будівлі цього суду з п’яти залів судових засідань залишилося лише три, бо в одному залі розмістили суддю, а в іншому – тисячі справ громадян категорії «діти війни». Скаржаться судді й на перевантаження: у минулому році реальне навантаження на суддю становило 250 справ.

«Не дивно, що представники Феміди в таких умовах не тільки порушують терміни розгляду судових справ, а досить часто засуджують невинних», - роблять висновок представники УНП.

УНП, Луганська область

Читайте також: