Луганська УНП: якщо влада не змінить свій підхід до вирішення нагальних питань, то змінять владу

Останні події в Україні свідчать: якщо влада не змінить свій підхід до вирішення нагальних питань, то змінять владу. Адже в Україні, на думку представників УНП, вже не залишилось бодай єдиної верстви населення, котра б підтримувала владу. Слідом за Податковим майданом, мітингами студентів, акціями афганців та чорнобильців, постав Інтернет-майдан, який не дає спокою ані МВД, ані СБУ, ані Адміністрації Президента, іншим урядовим сайтам, які вже третю добу не працюють взагалі, або працюють з перебоями.

«Показово, як відреагувало українське суспільство на закриття торента. Люди влаштували масову атаку на державні інформаційні ресурси. Отже, Інтернет-атаки - це справа рук не локальної групи месників, це народна помста», - вважають в обласній організації.

«Цікаво, що у соціальних мережах можна знайти сотні закликів і навіть конкретні поради, як збільшити тиск на сервери президентського сайту та інших ресурсів, щоб вони не витримали навантаження», - розповідають партійці.

«Учора  до атаки українців підключилися й користувачі з Америки та Канади, де живуть сотні тисяч наших співвітчизників», - додають партійці. – Людей дратує нинішня українська влада сама по собі, і закриття торента - привід продемонструвати своє ставлення».

«Такий прояв українців по відношенню до влади, - переконані партійці, - є справжнім свідченням того, як оцінює український народ дворічну роботу команди Президента та Партії регіонів, а також роботу правоохоронних органів під їх безпосереднім керівництвом».

Довідка. Прихильники файлообмінного порталу Ex.ua, які самоорганізувалися через групу на Вконтакте, спричинили тривалі збої в роботі головних державних сайтів України. Була запланована атака на сайт Президента України Віктора Януковича. В мережі поширювались інструкції щодо використання різноманітних сервісів, які збільшують навантаження на сайт. Кількість учасників була настільки великою, що сайт дійсно не витримав, і на півгодини повністю ліг. Зараз він працює зі збоями. Після цього учасники групи почали цілеспрямовані атаки на інші державні сайти. Жертвами прихильників Ex.uaна на короткий час стали сайти Верховної Ради, Кабміну і навіть СБУ.

Ex.ua на своїй сторінці в Facebook просить  прихильників не нападати на  сайти держустанов, але їх вже  ніхто не слухає.

УНП, Луганська область, Війна

Читайте також: