Луганська УНП: Влада під різними приводами душить свободу слова

«Партія влади, використовуючи різні приводи – «Євро-2012», терористичну загрозу, неіснуючу турботу про своїх громадян тощо, -  робить усе задля придушення демократії і свободи слова в Україні», - так у Луганській обласній організації Української народної партії прокоментували заяву представників міжнародної організації «Репортери без кордонів» про погіршення за минулий рік стану свободи слова в нашій країні.

Представники УНП повністю погоджуються з висновками міжнародних експертів, нагадуючи, що «в Україні зросла кількість нападів на журналістів під час виконання професійних обов’язків: у 2010-му постраждали 25 осіб, у 2011-му - вже 35, не кажучи про масове побиття журналістів у Печерському суді».

«Вагомим чинниками погіршення стану свободи слова є і посилення цензури, тиску на різні видання, зокрема регіональні, та непрозоре проведення конкурсів на виділення частот», - додають партійці.

«Партія влади за такий короткий термін довела, що по суті є антинародною, антиукраїнською та антидемократичною, - роблять висновок у Луганській УНП. - У результаті такої діяльності більшість регіональних ЗМІ поставлені за межу існування, і не виключено, що через деякий час можуть взагалі зникнути з інформаційного простору».

УНП, Луганська область

Читайте також: