Луганська УНП: Рекламні заклики КПУ - дешева профанація

Для представників Брянського осередку Компартії основні постулати КПУ - ніщо в порівнянні із миттєвою вигодою. Так в Луганській УНП прокоментували рекламні заклики КПУ на кшталт «Повернемо країну народу», розвішані на біл-бордах по всій країні.

 

Це стало ясно, коли місцеві комуністи відвернулися від проблем мешканців чотирьох багатоквартирних будинків по вул. Б. Хмельницького, які вже десять років живуть у власних квартирах «на пташиних правах». А все тому, що у «смутні часи» один приватник за символічну плату викупив їх будинок, а тепер хоче з цих будинків зробити гуртожиток. Ось і виходить, що люди живуть у своїх квартирах кілька десятиліть, але не мають права ані приватизувати своє житло, яке отримане ще в радянські часи, ані прописати дітей.

Представники УНП кажуть, що люди – переважно похилого віку – з ностальгією згадуючи радянські часи, були дуже вражені від побачених рекламних  бігбордів КПУ «Повернемо країну народу», тому відразу вирішили звернутися по допомогу до комуністів. Але представники провладної більшості стали на бік місцевого олігарха замість того, щоб захищати простих людей, тобто народ, якому, як красномовно свідчать їх бігборди, комуністи хочуть повернути заводи, фабрики тощо.

«Отже, - роблять висновок партійці, - виходить, що багаторічні поневіряння мешканців 120-ти квартир, як і основні постулати Комуністичної партії, - ніщо в порівнянні з миттєвою вигодою».

 

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: