Луганська УНП обурена грубими помилками про Україну на сайті Олімпіадти-2012

Луганська УНП розцінює помилку при наданні біографічних даних спортсменів, на сайті Олімпіади-2012 не інакше, як нахабною зухвалістю або видаванням бажаного за дійсне. Так голова обласної організації Валентин ТКАЛИЧ прокоментував повідомлення, яке на сайті Олімпіади-2012, що Україна, виявляється, є чи була областю Росії.

Зокрема, мова йде про інформацію щодо спортсменів російської команди – уродженців колишніх республік СРСР – в біографічних даних яких допущені суттєві помилки, пов'язані з місцем їх народження.

«Приємно, – каже ТКАЛИЧ, – що штаб олімпійської делегації України, на відміну від Міністерства закордонних справ, відразу відреагував і направив офіційне звернення до оргкомітету Олімпіади-2012 з проханням терміново виправити помилки на офіційному сайті змагань, де Україна названа областю Росії».

Довідка. За інформацією видання Kyiv Post, на офіційному сайті Ігор-2012 не менше тридцяти спортсменів з Росії, які насправді народилися в країнах так званого ближнього зарубіжжя. Більше десятка з них - уродженці України.

Так, Олексія Коровашкова, який виступає в російській команді веслярів, пишуть як уродженець «Української області (Росія)». У тій же міфічної області з'явилися на світ ще дві спортсменки збірної РФ, - у «Львівській області (Росія)» та «Луцьку (Росія)». А Давид Айрапетян, виявляється, народився в російському «Баку», Олександр Іванов - в «Руставі (Росія)», а Тетяна Кошелєва - в «Білоруській області (Росія)». Грузинський олімпійський комітет також висловив своє обурення і зажадав від Лондона змінити дані про учасників. Зокрема, сайт Олімпіади називає батьківщиною Бесіка Кудухова «Південну Осетію (Росія)».

 

УНП, Луганська область

Читайте також: