Луганська УНП наполягає на поверненні «Луганськводи» в комунальну власність

Підприємство «Луганськвода» має бути повернене у комунальну власність. Про це заявив голова Луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ, коментуючи повідомлення, що рекламні оператори відмовилися розміщувати білборди Луганського обкому Комуністичної партії України з вимогою притягнути до відповідальності керівників ТОВ «Луганськвода».

 

«Втім, - додає представник УНП, - представники рекламних агентств свою відмову пояснюють наполегливими рекомендаціями працівників Луганської облдержадміністрації та облради не вивішувати білборди, на яких зазначений чинний в Луганську тариф (8 грн. 96 коп.) і висунуто вимогу залучити «Луганськводу» до відповіді!».

«Отже, - зазначив ТКАЛИЧ, - Луганська УНП вкотре вимагає повернути  підприємство в комунальну власність, а також наполягає на звіті концесіонера. У разі відмови або будь-яких інших перешкод з боку концесіонера або провладних структур, як це ми сьогодні бачимо, мешканці можуть сміливо робити висновок: інтереси «Луганськводи» спільні з інтересами керівництва Луганської області».

Довідка. ТОВ «Луганськвода» в жовтні 2007 року при повній підтримці губернатора і голови облради було передано в концесію російській компанії, зареєстрованої в офшорній зоні.

УНП, Луганська область

Читайте також: