Луганська УНП мітингувала на підтримку української мови

Активісти Луганської УНП спільно з представникамиКомітету опору диктатурі, а саме: «Батьківщини», «Фронту змін», «Радикальної партії О. ЛЯШКА», «Свободи», «Просвіта» мітингували під стінами Луганської облдержадміністрації на підтримку української мови.

Учасники акції тримали в руках плакати з написами: «До булави треба голови, щоб дбати про державу!», «Коли забув ти рідну мову - біднієш духомти щодня», «Історичне безпам'ятство - паралізує волю», «Українці! Позбудьмося комплексу меншовартості», «Колонізації, зросійщенню - ні!».

Протестувальники переконані, що українська мова здатна об’єднати людей сходу та заходу країни. «І хоча не всі присутні захисники державної мовивільно спілкуються українською, це значить лише одне: російсьмовні луганці чудово розуміють, що подібні сепаратистські законопроекти тільки розколюють і послаблюють Україну», - зауважили партійці.

«Навіть в Росії бабки Бурановскі співали на Євробаченні на умдуртскій мові, але в Росії ж чомусь не стоїть питання другої державної мови. Чому тоді у нас таке відбувається?», - зазначив голова «Радікадьной партії ЛЯШКА» Сергій Шакун.

А представниця Луганської «Просвіти» висловилася досить образно, зазначивши, що «Криворот КОЛІСНІЧЕНКО і шимпанзе КІВАЛОВ» хочуть позбавити Україну останнього - рідної мови.

Під час мітингу активістами були зібрані підписи луганців на підтримку української мови та прав україномовного населення.

УНП, Луганська область

Читайте також: