Луганська УНП: Гроші на ремонт шляхопроводу можуть знову розбазарити

Луганська обласна організація Української народної партії не розуміє, як можна знову виділяти бюджетні кошти на відновлення шляхопроводу по вул. Рибаса, якщо під час його ремонту кошти вже були розтрачені. Так в УНП прокоментували обговорення фінансування капітального ремонту шляхопроводу під час зустрічі голови Луганської облдержадміністрації В.ПРИСТЮКА з чиновниками Кабміну.

«Місту справді конче потрібно реконструювати цей украй завантажений транспортний вузол, що зв'язує між собою кілька вулиць обласного центру, але хто дасть гарантію, що виділені Кабміном кошти знову не осядуть у кишенях?» - запитують  партійці.

Вони нагадують, що співробітники СБУ виявили та задокументували схему розтрати бюджетних коштів, виділених на фінансування капітального ремонту, внаслідок якої державі було завдано збитків на суму близько 1,5 млн. грн.  Після опублікування цієї інформації в ЗМІ представники Луганської міськради заперечили свою причетність до фінансових махінацій, посилаючись на те, що замовником ремонту виступав «Укравтодор», а генпідрядником - адміністрація доріг Луганської області.

На капітальний ремонт транспортної розв'язки, за словами голови Луганської ОДА, потрібно понад 147 млн. грн.

УНП, Луганська область

Читайте також: