Кримчани підтримали Євромайдан

У Сімферополі на центральному майдані перед будинком кримського уряду близько 500 кримчан провели мітинг на підтримку євроінтеграції українського народу

Голова Кримської організації Української Народної Партії Олег Фомушкін зазначив: «Кримчани активно підтримають прагнення українського народу до євроінтеграційних процесів, багато з нас вирушили на головний майдан столиці, небайдужі передають речі, продукти, перераховують гроші. Наш народ єдиний і такий народ не перемогти.

Мітингувальники здійснили ходу вулицями Горького та Пушкіна до представництва Президента України в Криму, де провели свій мітинг. Під час ходи лунали гасла «Крим це Європа!», «Зека геть!», «Банду геть!». Учасники події співали Гімн України.

Біля представництва Президента в Криму виступили представники громадськості, політичних партій, митці, науковці. Мітингувальники зачитали та ухвалили звернення до лідерів опозиційних фракцій Верховної Ради з вимогою достроково припинити повноваження Верховної Ради Криму, яка ухвалила звернення до Президента на підтримку його злочинної діяльності з проханням запровадити в країін надзвичайний стан.

Новини з областей, Крим

Читайте також: