КРИМ. УНП вимагає заборонити проведення шовіністичного байк-шоу в Севастополі

Кримська організація Української народної партії вимагає від української влади заборонити проведення влітку 2012 року в Севастополі антиукраїнського байк-шоу московського мотоклубу «Нічні вовки» та порушити проти його організаторів кримінальні справи. З цією заявою виступив голова Кримської організації УНП Олег ФОМУШКІН.

«Цьогоріч знову готується україноненависницька подорож путінських байкерів до Севастополя з метою втручання у внутрішні справи України та розпалювання національної ворожнечі в Криму», - так політик прокоментував інформацію про наміри мотоклубу провести свій захід, зокрема, на підтримку антиконституційної заяви Віктора ЯНУКОВИЧА про надання російській мові статусу  державної.

Лідер кримської УНП обурений тим, що вже четвертий рік поспіль у Севастополі «під прикриттям байкерського шоу збираються провести шовіністичну акцію, на якій глумляться над українськими символами, українською історією та чинним українським законодавством».

Він нагадує, як торік організатори шоу, що проходило під гаслами відродження єдності слов’янських народів та економічної й політичної потужності Росії, публічно відмовилися від присутності державного прапора України, використовуючи лише російський прапор, а під час акції неодноразово звучали заклики до порушення територіальної цілісності нашої держави. Після цих подій Кримська організація УНП вже закликала Генеральну прокуратуру України порушити кримінальну справу за фактом проведення байкер-шоу.

«Дивує позиція севастопольської влади, яка дає дозвіл на влаштування цього неофашистського заходу, тому УНП й апелює до керівництва держави з проханням втрутитися в ситуацію», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

УНП, Крим, Севастополь

Читайте також: