КРИМ. МОГИЛЬОВ та КОНСТАНТИНОВ виявили неповагу до Тараса Шевченка

«Голова Верховної ради Криму Володимир КОНСТАНТИНОВ та голова Ради міністрів АРК Анатолій МОГИЛЬОВ виявили відверту неповагу до символу української нації тадержави», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував те, що ці високопосадовці не були присутні під час покладання квітів допам’ятника Тарасові Шевченку 9 березня 2012 року.

ФОМУШКІН звернув увагу, що вперше за останні роки очільники кримської влади, а також  Сімферопольський міський голова відверто проігнорували захід з ушанування Кобзаря.

«Влада знову продемонструвала, що їй чуже й ненависне все українське, а кримчани все більше відчувають, що їх тягнуть у якусь чужу країну, - зазначив політик. - Ще не встиг згаснути галас з приводу зневажливого ставлення голови кримського парламенту до державної мови, як він підтвердив свої некоректні висловлювання ще одним вчинком».

На переконання лідера кримської УНП, «чиновники, які зневажають українську мову та символи держави, не мають права обіймати державні посади».

Крим

Читайте також: