КРИМ. Джанкойці звинувачують місцеву прокуратуру у «кришуванні» злочинів

Юрист підприємства, голова Джанкойської міської організації Української народної партії Володимир ШАНДРУК розповів: «Колишній директор  ДП «ДСДЕЗ»  Валерій Беляков зі своїми спільниками ще 12 квітня цього року пограбував підприємство: вкрав виготовлений ним медичний препарат "Полисорб МП", на суму  36 608 грн. Факт розкрадання власності державного підприємства був зареєстрований у відділі міліції, продукція вилучена. Але одразу після цього її передали «на збереження» дружині одного зі злочинців. В результаті викрадена продукція була реалізована».

Але, за словами представника УНП, «це був лише початок історії». Він розповів, що «24 липня цього року о 20 годині, Беляков В. С. особисто і його організоване злочинне угрупування проникли всередину виробничого приміщення заводу, звалили за допомогою електрошокера охоронця, побили його, а після цього заблокували вхідні двері і викрали сировину для виробництва медпрепарату "Полисорб", таропакувальний матеріал, етикетки, готову продукцію, електрокабель - усього на суму більше  25 тис. грн.».

«Всі такі факти добре відомі Джанкойській міжрайонній прокуратурі», - заявляє ШАНДРУК. Проте, за його словами, «замість того, щоб вжити заходи, передбачені законодавством, двоє представників прокуратури з’явилися до суду при притягненні Белякова до адміністративної  відповідальності і стали  затято доводити його невинуватість, відводячи його від відповідальності».

«Затягування розслідувань  численних кримінальних  справ  відносно Белякова В. С.,  небажання прийняти рішення по фактах його злочинної  діяльності,  його самовпевненість у своїй безкарності свідчить про те, що злочини вчиняються з відома  Джанкойської  міжрайонної прокуратури», - вважають працівники підприємства. Тому вони зробили заяву на адресу Генерального прокурора України та Прокурора АРК. У ній, зокрема, зазначено: «Якщо протягом встановленого терміну заява не  буде розглянута, або, як завжди, залишена без розгляду, працівники підприємства вимушені будуть піти на радикальніші заходи».

Крим

Читайте також: