КОСТЕНКО закликав ЄС подивитися на Україну крізь призму європейських інтересів, а не Росії

«ЄС має розмежувати найважливіші проблеми України – підписання угод про асоціацію з ЄС, - та важливі – справа ТИМОШЕНКО тощо», - заявив народний депутат України, лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО. За його словами, «Україна не стане європейською без всебічної підтримки ЄС». Так політик прокоментував результати зустрічі президента Польщі КОМОРОВСЬКОГО з ЯНУКОВИЧЕМ, де йшлося про умови підписання угоди про асоціацію з ЄС.

На думку КОСТЕНКА, «якщо підписання угоди про асоціацію з ЄС буде провалено виключно через одну політичну справу, то в Україні незабаром з`являться сотні політв`язнів, як, приміром, в сусідній Білорусі». «Або Україна рухатиметься до європейської демократії за допомогою ЄС, або шляхом Білорусі з «братською» допомогою Росії Путіна, яка все більше віддаляється від демократичної відлиги Єльцина», - констатував лідер УНП.

Він закликав європейських політиків «подивитися на Україну крізь призму європейських інтересів, а не Росії, яка намагається утримати Україну в своїх геополітичних стратегіях, споруджуючи все нові і нові бар'єри між Україною і Європою». «ЄС має зрозуміти всю складність ситуації в пострадянській Україні та зробити свій внесок в її європеїзацію», - наголосив політик.

 

 

Юрій Костенко

Читайте також: