КОСТЕНКО: «ПР та Блок ЛИТВИНА змушені будуть підтримати зміни Кримінального кодексу «під ТИМОШЕНКО»

«Парламентська більшість змушена буде підтримати ініціативу опозиції, -  зміни до Кримінального кодексу щодо скасування відповідальності за перевищення службових повноважень», - заявив народний депутат України, лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО.

Так політик прокоментував подання в парламент законопроекту народних депутатів України В. ШВЕЦЯ та І.КИРИЛЕНКА про зміни до КК та КПК, «які вносяться «під ТИМОШЕНКО».

На думку КОСТЕНКА, «ЯНУКОВИЧ змушений буде просити Партію регіонів та Блок ЛИТВИНА дати голоси за відповідний законопроект». За його словами, «якщо парламентська більшість не підтримає документ, то поставить Президента в складну ситуацію». Лідер УНП вважає, що «для ЯНУКОВИЧА цей законопроект - єдиний вихід з патової ситуації, яка склалася в зв’язку з судовим процесом над ТИМОШЕНКО».

«Якщо екс-прем`єр і далі залишатиметься за гратами, то Україна не отримає угоди про зону вільної торгівлі та асоціацію з ЄС, а проти України можуть бути введені міжнародні санкції», - вважає політик. КОСТЕНКО висловив переконання, що «газові угоди, підписані 2009 року, дійсно,  завдали країні суттєвої шкоди, однак екс-прем`єр має нести за це не кримінальну, а політичну відповідальність».

Юрій Костенко

Читайте також: