Київська УНП вимагає від О. ПОПОВА припинити шахрайства на ґрунті створення ОСББ

Київська міська організація Української народної партії звернулася до голови КМДА О. ПОПОВА з вимогою припинити шахрайства на ґрунті створення ОСББ. 12 жовтня пильними мешканцями Південної Борщагівки, що в Святошинському районі столиці, було упереджено шахрайство зі створення ОСББ з боку адміністрації РЕО-1 (ремонтно-експлуатаційна організація-1).

Прикриваючись «ініціативною групою», працівники РЕО – сучасна назва ЖЕКів, розвішали оголошення на будинках житлового масиву про проведення зборів ОСББ. Зазначимо, що ОСББ на території РЕО-1 майже не існує. Пояснити мету зборів та назватися організатори відмовилися. А побачивши фотоапарат панічно дременули по своїх кабінетах. Один з організаторів назвав ці збори «громадськими слуханнями». Інший, який назвався юристом без прізвища й імені, сказав, що в «принудітєльном порядкє правісті вам сабраніє» їх примушує адміністрація.

Процес  намагання ошукати мешканців  масиву Південної Борщагівки було зірвано  гласністю та прозорістю.

З проханням розслідувати цей випадок  Київська міська організація УНП звернулася до прокуратури м. Києва.

«Сьогодні влада донецьких намагається скинути зі столичного бюджету комунальний баласт. Адже не секрет, що на утримання житлово-комунального фонду у столичному бюджеті передбачені колосальні гроші. Примусово випхавши киян у самостійне плавання на титаніку ОСББ, нинішня влада позбудеться значних бюджетних дотаційних витрат на утримання житлових будинків та отримає чималий шматок комунальної власності для прихватизації», - зазначив голова Управи Київської міської УНП Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

Київська міська організація Української народної партії вважає проведення таких зборів брутальним порушенням прав киян добровільно створювати будь-які спілки та об’єднання для спільного управління майном. І застерігає владу від подальших шахрайств на ґрунті створення ОСББ.

УНП, Київ

Читайте також: