Керівник штабу Януковича розкаявся перед членами УНП

Керівник Фастівського штабу Януковича на виборах Президента України 2010 року Микола Куксенко попросив вибачення у кожного фастівчанина, якого він агітував за Януковича.

Це відбулося у суботу 18 січня 2014 року у Фастові, що на Київщині, біля пам'ятника фастівському отаману Семену Палію під час Народного Віче. У якому зокрема взяла участь міська організація Української Народної Партії.

"Регіонал" розкаявся і повідомив, що з 1 грудня 2013 року постійно відвідує Євромайдан в Києві та закликав присутніх використовувати всі доступні методи протидії нинішньому злочинному режиму.

Під час Народного Віче фастівчани прийняли резолюцію:

- Фастівщина не визнає фіктивних законів, які прийняті 16 січня 2014 року та звертається до Президента України В.Ф.Януковича з вимогою скасувати закони, прийняті Верховною Радою України в сумнівний спосіб.

- Фастівщина закликає правоохоронці не виконувати законів, які обмежують права та свободи громадян України та суперечать положенням і статтям Конституції України.

- Фастівчани закликають ВО "Майдан" застосовувати всі можливі мирні засоби, щоб не допустити громадян Януковича, Азарова та Рибака до адміністративних приміщень.

Активісти, зокрема і члени Української Народної Партії, закликали фастівчан взяти участь у недільному народному віче 19 січня у Києві.

За повідомленням прес-служби Фастівської міської організації УНП

УНП, Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: