Донецька УНП провела опитування мешканців області

1 грудня 2011 року, в день двадцятої  річниці Всеукраїнського референдуму  на підтримку Незалежності активісти Донецької обласної організації Української Народної Партії провели опитування, з’ясовуючи ставлення донеччан до теперішньої влади та їхні погляди щодо перспектив подальшого розвитку України.

В опитуванні взяло участь 80 громадян. Загалом ставлення до цієї акції в мешканців Донеччини було позитивне. Кілька людей погодилися відповісти на запитання, з’ясувавши, що опитування проводить не “партия проклятих регионов”.

65% відсотків громадян, з тих що  взяли участь в опитуванні, сказали, що вони підтримали б незалежність України в разі повторного проведення референдуму.

Що стосується наступних двох питань, то на підтримку створення Євразійського та Митного союзу з Росією та поступову інтеграцію України в Європейський Союз та підписання угоди з ЄС про асоціацію висловились відповідно 57,5 та 55%. Як не дивно, деякі громадяни давали позитивну відповідь на обидва запитання.

Що  стосується четвертого,завершального, питання, яке полягало у підтримці чи не підтримці політики діючої влади щодо згортання демократичних свобод в Україні, то на нього 82,5% мешканців Донеччини  дали негативну відповідь. Таке ще кілька місяців тому не можна було уявити.

Цей факт свідчить про те, що на Донеччині  люди нарешті почали розуміти, кого вони привели до влади, про антидержавну, антинародну сутність нинішньої верхівки.

УНП, Донецька область

Читайте також: