До Кримської влади покликаний ще один «донецький»

«З кожним днем зростає незадоволеність кримчан від правління «донецьких», проте ця  влада продовжує приводити своїх земляків на керівні посади півострова», – так голова Кримської організації Української народної партії Олег Фомушкін прокоментував призначення Віталія Кожаєва на посаду міністра кримського уряду, викликаного з Макіївки.

Політик розповів, що «Верховна Рада Криму призначила нових міністрів уряду автономії, замість тих, які обрані народними депутатами. На посаду Міністра регіонального розвитку та ЖКГ очільник кримського уряду, виходець з Макіївки Могильов запропонував свого земляка Віталія Кіжаєва, першого заступника міського голови Макіївки. Хоча за нього і проголосувало по команді більшість депутатів, проте вже є і такі, що висловлюють своє незадоволення від прибульців. В'ячеслав Захаров так обурився проти донецьких: «Нажаль, триває практика вахтового методу роботи в Криму. Маємо чергового завезеного міністра ЖКГ, а ми пам'ятаємо, як працювали його попередники… Я буду голосувати проти, тому що вважаю, що Крим сам здатний забезпечити кадрами наші міністерства й комітети».

«Останні парламентські вибори свідчать про різке падіння рейтингу Партії регіонів в Криму,  тому через боязнь зростання незадоволеності мешканців півострова, заради посилення  свого впливу та тиску на кримчан, нинішня влада довіряє лише своїм, «донецьким», навіть на посаду директора Сімферопольського водоканалу призначили представника Донецької області», – зазначив Олег Фомушкін.

Новини з областей, Крим, Донецька область

Читайте також: