Дмитро ГЕРАЩЕНКО: «Депутати, які не звітуються, не поважають своїх виборців»

«Якщо депутат місцевої ради не звітується перед виборцями, то це не тому, що не вміє, а тому, що не хоче», - переконаний лідер фракції Української народної партії в Полтавській районній раді Дмитро ГЕРАЩЕНКО, який нещодавно узяв участь у завершальному семінарі Інституту політичної освіти в рамках програми «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

Представник УНП зазначив, що «інструменти зворотного зв'язку з громадою прописані в законодавстві, а ті депутати, які не мають достатньої практики, мають змогу навчатися: матеріали Інституту політичної освіти є загальнодоступними».

Депутат від УНП розповів, що під час семінару цінним досвідом з українськими колегами ділилися депутат місцевих рад з Нідерландів, директор департаменту бізнес-діяльності Інституту Роберта Шумана Аннет ДУІСБУРГ та заступник директора інституту Габор БЕРЦЕЛІ з Угорщини.

Керівник фракції УНП в Полтавській райраді нагадав, що «наприкінці жовтня місцевій владі виконується рік, і депутатам саме час поспілкуватися зі своїми виборцями».

«Відкриті зустрічі з громадою допоможуть з'ясувати, наскільки успішно ми розпочали свою роботу, та скоригувати нашу діяльність відповідно до проблем і потреб людей, які нас обрали», - наголосив він.

«Депутати ж, які ігнорують проведення публічних звітів, просто не поважають своїх виборців», - підсумував Дмитро ГЕРАЩЕНКО.

Новини з областей

Читайте також: