Чернігівська УНП проводитиме чергову обласну партійну конференцію

25 вересня 2011 року на розширеному засіданні ради Чернігівської обласної організації Української народної партії прийнято рішення скликання відповідно до Статуту УНП 27 листопада п. р. чергової конференції обласної організації. Заплановано провести у жовтні-листопаді також конференції (збори) усіх районних та міських організацій, на яких буде обрано делегатів обласної конференції.

Рада обласної організації розглянула питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні, завдання щодо підготовки УНП до наступних парламентських виборів та проект платформи партії.

Однопартійці висловили серйозне занепокоєння тенденціями щодо формування тоталітарного, поліційно-репресивного режиму в країні, курсу влади на дискредитацію й згортання парламентаризму та практично обвального погіршення добробуту населення. Вони обговорили шляхи та методи боротьби з антинародною й антидержавною політикою партії влади.

З нагоди 20-ї річниці незалежності України лідер обласної організації, член Правління УНП Володимир Ступак вручив партійні нагороди та довідник «Чернігівщина: 20 років незалежності України», виданий за підтримки обласної організації до ювілею, активістам і ветеранам боротьби за незалежність України.

УНП, Життя партії, Чернігівська область

Читайте також: