ЧЕРКАЩИНА. УНП – проти закриття пологових будинків

Черкаська обласна організація  Української народної партії спільно з  іншими політичними  силами, які входять  до Ради об’єднаної опозиції, провела  пікетування сесії  Черкаської міської  ради з вимогою  не ліквідовувати пологовий будинок №2. Нещодавно міська рада прийняла рішення про злиття двох пологових будинків, під егідою створення Центру матері і дитини, що практично означає закриття одного з них.

До  пікетувальників приєдналося біля 30 вагітних черкащанок та працівники пологового будинку, які занепокоєні можливістю втратити роботу.

— Нинішня влада своєю антинародною соціальною політикою призводить до зменшення народжуваності. Менше дітей народжується, закриються пологові будинки. Далі – дитячі садочки будуть продаватись під кабаки та торгово-розважальні центри, а тоді й до шкіл доберуться. – говорить у своєму виступі голова Черкаської обласної організації УНП Леонід ДАЦЕНКО. – Черкаський пологовий будинок №2  це повноцінний медичний заклад, із хорошою матеріально-технічною базою, фаховими лікарями, розташований у зручному місці. Звичайно, можновладці мають кошти, щоб лікуватися і народжувати дітей за кордоном. Ми ж відстоюємо законне право громадян на професійну медичну допомогу.

Опозиціонери  змусили депутатів міської ради прозвітувати перед ними. Начальник департаменту  охорони здоров’я та соціальної політики Олег Стадник запевнив, що закривати пологовий будинок № 2 ніхто не збирається, там залишиться приміщення, працюватимуть лікарі і народжуватимуть жінки.

Як  повідомив Леонід ДАЦЕНКО, представники опозиційних сил продовжуватимуть контролювати ситуацію щодо «реформ» міської влади. Адже минулого місяця лише завдяки позиції опозиційних сил, було відновлено пільговий проїзд для пенсіонерів у міських тролейбусах.

 

УНП, Черкаська область

Читайте також: