ЧЕРКАЩИНА. На Покрову УНП вимагала «Владу «донецьких» - до відповідальності!»

14 жовтня Черкаська  обласна організація  Української народної  партії у складі  об’єднаної опозиції  провела акцію  протесту «Владу «донецьких» - до відповідальності!» та закликала прозвітувати за виконану діяльність голову Черкаської ОДА Сергія ТУЛУБА разом із партією Регіонів.

На  мітинг на Соборну площу зібралися понад 300 черкащан, серед яких – активісти УНП, «Батьківщини», «Фронту Змін», Нашої України, Народного руху України та інші. Лунали українські патріотичні пісні.

Учасники  мітингу констатували, що нині держава, і зокрема, Черкащина перебувають у надзвичайно складній економічний ситуації, а населення – на межі соціального вибуху. Необґрунтовано завищені комунальні тарифи поставили більшість черкащан на межу виживання, галопуючі ціни на газ, електроенергію, продукти харчування та товари першої необхідності спустошують і так жебрацькі бюджети людей, податковий кодекс та дії місцевої влади знищують середній і малий бізнес, пенсійна реформа загрожує голодною старістю, зростає безробіття.

«Мусимо сказати, що голова обласної  адміністрації  Сергій ТУЛУБ вкупі з чиновниками  та Сергій ОДАРИЧ разом із депутатською більшістю ігнорують інтереси громади, порушують наші громадські, соціальні, політичні права та свободи, - зазначив у своєму виступі лідер УНП Черкащини Леонід ДАЦЕНКО. - Тому ми добиватимемося усіма законними методами та діями усунення Партії Регіонів від владних крісел».

Наприкінці  учасники акції підготували у подарунок Сергію ТУЛУБУ та його команді: 10 квитків на вертольот за маршрутом «Пекарі – Межигір’я» та собачу будку. Також черкащани одноголосно підтримали проект резолюції, головним месиджем якої було – «Владу – до відповідальності!».

УНП, Донецька область, Черкаська область

Читайте також: