Без потужної національної економіки подальший розвиток України неможливий – Юрій Костенко

Об’єднана права команда має чітку програму реформування української економіки, яка базується на успішному досвіді посткомуністичних країн Центральної та Східної Європи. Про це заявив один із лідерів об’єднання «Наша Україна» Юрій Костенко під час візиту до Чернігова.

«Права політика здатна забезпечити роботою та високими доходами 60-80% громадян, а також за 3-4 роки принаймні вдвічі збільшити доходи бюджету, завдяки потенціалу найперспективніших галузей – АПК, транзитної сфери, туризму», – заявив Костенко.

За його словами, «праві сили ставлять за мету створення потужного середнього класу шляхом звільнення приватної ініціативи, дерегуляції, демонополізації економіки та ліквідації дозвільної системи». «Наша Україна», УНП та КУН виступають за протидію офшорним схемам та корупції, наповнення українського ринку товарами національного виробництва та створення потужної національної економіки.

«Україна потребує конкурентоспроможної правої сили для формування правої політики, якої не було понад 20», – сказав Юрій Костенко, додавши, що «подальший розвиток України як незалежної, демократичної, заможної держави за інших умов просто неможливий».

Юрій Костенко

Читайте також: